ගෙවුණු දින⁣යේ වාර්තා වූ කොරෝනා ආසාදිතයින්ගෙන් වැඩිම පිරිස කොළඹට තදාසන්න ප්‍රදේශවලින්

COLOMBO (News 1st) – ඊයේ(30) වාර්තා වූ කොරෝනා ආසාදිතයන් 633න් වැඩිම පිරිස කොළඹට තදාසන්න ප්‍රදේශවලින් හමු වී තිබේ. පිටිපන 48යි නවගමුව 29 බියගම 26 ගම්පහ 26 ජා-ඇල 22 වත්තල 22 මීගමුව 20 කටාන 20 මේ වනවිට මෙරට වාර්තා වී ඇති සමස්ත කොරෝනා ආසාදිතයින් ගණන 10,424ක් බව සෞඛ්‍ය අමාත්‍යාංශය පවසයි. මිනුවන්ගොඩ ඇඟළුම් කර්මාන්ත ශාලාවෙන් හමුවූ ⁣පළමු […]

The post ගෙවුණු දින⁣යේ වාර්තා වූ කොරෝනා ආසාදිතයින්ගෙන් වැඩිම පිරිස කොළඹට තදාසන්න ප්‍රදේශවලින් appeared first on Sri Lanka News – Newsfirst | Breaking News and Latest News provider | Political | Sports | International | Business.

The post ගෙවුණු දින⁣යේ වාර්තා වූ කොරෝනා ආසාදිතයින්ගෙන් වැඩිම පිරිස කොළඹට තදාසන්න ප්‍රදේශවලින් appeared first on Helanews.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

34 Views