නිව්ස්ෆස්ට් ගම්පහ ප්‍රාදේශීය වාර්තාකරු මනෝජ් එදිරිසිංහට ප්‍රහාරයක්

COLOMBO (News 1st) – නිව්ස්ෆස්ට් ගම්පහ දිස්ත්‍රික් ප්‍රාදේශීය වාර්තාකරු මනෝජ් එදිරිසිංහ මහතාට පිරිසක් පහර දී තිබේ. ඊයේ පස්වරුවේ අදාල පහරදීම සිදුව තිබුණේ මනෝජ් එදිරිසිංහ මහතා ප්‍රවෘත්තියක් පටිගත කර ආපසු නිවසට යමින් සිටියදීය. කලගෙඩිහේන මංසන්ධියට නුදුරින් යතුරු පැදියකින් පැමිණි දෙදෙනකු එලෙස නිව්ස්ෆස්ට් ප්‍රාදේශීය වාර්තාකරුට පහර දී තිබුණි. පහරදීම් හේතුවෙන් තුවාල ලැබූ අප වාර්තාකරු මේ වනවිට මීරිගම […]

The post නිව්ස්ෆස්ට් ගම්පහ ප්‍රාදේශීය වාර්තාකරු මනෝජ් එදිරිසිංහට ප්‍රහාරයක් appeared first on Sri Lanka News – Newsfirst | Breaking News and Latest News provider | Political | Sports | International | Business.

The post නිව්ස්ෆස්ට් ගම්පහ ප්‍රාදේශීය වාර්තාකරු මනෝජ් එදිරිසිංහට ප්‍රහාරයක් appeared first on Helanews.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 Views